UNiQ Docházkový systém
CZ | EN | ES

Reference

Naši klienti s UNiQem snídají i večeří

Klienti jsou vždy motorem úspěšné práce. Každý den nás motivují k dalšímu rozvoji, a to i díky tomu, že permanentně používají systém UNiQ. Spousta z nich už si to bez něj nedokáže ani představit. Ostatně, přesvědčte se sami, co o nás napsali.

Bohemia West Group s.r.o.

Bohemia West Group s.r.o.

CRM jsme dlouhou dobu zvažovali. Rozhodnutí přišlo ve chvíli, kdy jsme potřebovali pro náš eshop mít aktualizované, centralizované a hlavně přehledné kontakty našich klientů. Narazili jsme na UniQ, který nám společnost AWIS nabídla na rok zcela zdarma. Nám ale stačil pouhý měsíc a věděli jsme, že UniQ je to, co hledáme. Rozumná cena, komplexní řešení a příjemný přístup obchodníků byl to, co nás přesvědčilo. Postupně jsme zjistili, co vše tento systém umí, a dnes využíváme mnohem více jeho skvělých funkcí. Zkrátka doporučujeme a hlavně držíme palce v dalším vývoji, který jak jsme si všimli, jde stále kupředu.

Luboš Votava - majitel eshopu

Autoservis Kulhavý

Autoservis Kulhavý

Na UniQ jsme narazili přes reklamní kampaň na Googlu a hned se nám zalíbil. Velmi jsme ocenili, že nám UniQ poskytla firma AWIS na jeden rok zdarma. Zavolali jsme si s majitelem a hned při první schůzce jsme si byli s kolegou jistý, že to zkusíme. A vyplatilo se. UniQ využíváme poslední dobu pro čím dál více věcí a začínáme se ujišťovat, že u něj zůstaneme.

Vladimír Kulhavý - majitel autoservisu
 

akceprodukce.cz

akceprodukce.cz

Díky systému UniQ máme všechny informace pohromadě a přístup k nim je odkudkoli po webu. Snadno můžeme rozdělit práva k informacím jednotlivým uživatelům tak, že každý může tam, kam potřebuje, a zároveň se nekompetentní člověk nedostane na informace, ke kterým přístup mít nemá. Moc šikovný software. Díky jeho používaní je vše jednodušší. Provoz tohoto softwaru je za velice příznivou cenu.

Michal Vyhnálek

Mountpetrol

Mountpetrol

S pomocí systému UniQ máme konečně kontrolu nad všemi poptávkami potenciálních klientů a hlavně nad tím, jak se s poptávkami dále pracuje a tím se vyvarujeme případným opomenutím na poptávku reagovat. Celkově nám tento Software zjednodušil spolupráci mezi jednotlivými zaměstnanci. Jako jejich nadřízený mám lepší kontrolu nad prací svých zaměstnanců a dokážu efektivněji využít jejich pracovní čas. Tento software mohu doporučit malé i velké firmě.

Helena Hilasová